درباره قالیشویی شربت اوغلی

ما بیش از پنجاه سال است که در کنار شما عزیزان هستیم ، و همواره در تلاش هستیم که بهترین ها رو به شما مشتریان محترم ارائه دهیم ، قالیشویی شربت اوغلی در تمام این سال ها در صنعت شستشوی فرش و انواع مبلمان همچنین خدمات تعمیرات فرش اعم از رفوگری ، ریشه زنی ، قلم زنی و …. پیشرو بوده است  و توانسته ایم سه نسل در کنار مردم عزیز کشورمان باشیم .

قالیشویی شربت اوغلی
قالیشویی شربت اوغلی
درباره ما

قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود ، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز سراسر تهران می باشد. در راستای ارائه خدمات هرچه سریع تر و رفاه حال مشتریانمان تصمیم به افزایش محدوده های سروریس دهی خدماتمان نموده ایم . شما عزیزان میتوانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس و یا سفارش آنلاین از خدمات ما استفاده نمایید .

بهترین کیفیت
پاسخگویی به موقع
شستشو استاندارد و اصولی
با کیفیت ترین امکانات

قالیشویی شربت اوغلی یکی از بهترین قالیشویی های شهر تهران  است. این قالیشویی با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب و ماهر، خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

معرفی قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی با بیش از 60 سال سابقه در زمینه قالیشویی و پاکسازی فرش، از دیگر قالیشویی های منطقه برتری دارد. این مجموعه با داشتن تجهیزات پیشرفته و نیروی کاری مجرب و متعهد، خدمات با کیفیتی را در زمینه قالیشویی و پاکسازی فرش به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خدمات ارائه شده

قالیشویی شربت اوغلی ارائه دهنده خدمات پاکسازی قالی و مبل است. با توجه به تجهیزات پیشرفته و ماهریت کارکنان، این مجموعه قادر به پاکسازی انواع فرش و قالی اعم از دستبافت، ماشینی، تابلوفرش و… است. این مجموعه با استفاده از شوینده های اختصاصی و مواد نانو  (غیر شیمیایی) با کیفیت، فرش و قالی را به طور کامل پاک و درخشان می‌کند. همچنین این مجموعه خدمات رنگ بری و بافت ترمیمی ، رفوگری و ریشه زنی  را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

مزایای قالیشویی

  1. حفظ رنگ: استفاده از روش قالیشویی به حفظ رنگ و زیبایی فرش‌ها کمک می‌کند. فرش‌های پاک، باعث افزایش زیبایی دکوراسیون خانه شما می‌شوند.
  2. افزایش عمر: تمیز کردن فرش‌ها می‌تواند باعث افزایش عمر آن‌ها شود. با حفظ تمیزی فرش‌ها، می‌توانید از خرید مجدد فرش‌ها جلوگیری کنید.
  3. بهبود سلامت: قالیشویی می‌تواند به بهبود سلامتی خانواده کمک کند. فرش‌ها می‌توانند آلودگی‌ها و باکتری‌های مختلف را جذب کنند، بنابراین تمیز کردن فرش‌ها می‌تواند به کاهش بیماری‌های هوای داخلی مانند آلرژی‌ها و آسم کمک کند.    قالیشویی شربت اوغلی “شعبه دیگری ندارد “ تلفن 1520

خدمات ما

تاسیس 1345

قالیشویی شربت اوغلی تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران با بیش از 50 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

قالیشویی شربت اوغلی

سرویس دهی فوری

سرویس دهی فوری و ویزه شربت اوغلی به سراسر تهران توسط سرویسکاران متعهد و مجرب

کارخانه اختصاصی

قالیشویی شربت اوغلی تهران دارای کارخانه ایی اختصاصی مجهز به جدیدترین ماشین آلات و گرمخانه ی گازی میباشد

قالیشویی شربت اوغلی

ضمانت خدمات

کلیه خدمات قالیشویی شربت اوغلی تهران دارای ضمانت تا 10 روز پس از ارائه خدمات میباشد

نیروی کار متعهد

نیروی کار تحصیل کرده و آموزش دیده برای خدمات بهتر و با کیفیت تر با بیش از 100 پرسنل فعال در قالیشویی

تخفیفات هیجان انگیز

انواع تخفیفات هیجان انگیز کلیه خدمات شربا اوغلی فقط با ثبت سفارش خدمات قالیشویی به صورت آنلاین

بیشتر بدانید …

شربت اوغلی تضمین نظافت فرش شما

کیفیت99%
99%

ضمانت100%

100%

شستشو به موقع 95%

95%
قالیشویی شربت اوغلی
فهرست
شربت اوغلی شعبه دیگری ندارد

مشتریان محترم تمامی شماره های هشت رقمی با نام قالیشویی شربت اوغلی غیر معتبر  و غیر مجاز  است ، تنها شماره قالیشویی شربت اوغلی 1520 ( بدون کد ) میباشد .

قالیشویی
close-link