رنگبرداری
رنگبرداری
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
خشکشویی خوشخواب
خشکشویی خوشخواب
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶

رفوگری و خدمات ترمیم فرش

رفوگری و خدمات ترمیم فرش: خدمات ترمیم انواع فرش شربت اوعلی توسط استادکاران متخصص صورت می پذیرد. انجام خدمات ترمیم به دو صورت انجام می شود. اول اینکه شما پس از سفارش خدمات شستشو فرش خود را تحویل کارخانه می دهید و متخصصان ما در صورت نیاز فرش شما به خدمات رفوگری با شما تماس گرفته. و موضوع را با شما مطرح میکنند تا در صورت رضایت شما فرش شما تحویل قسمت خدمات ترمیم داده شود. روش دوم سفارش خدمات ترمیم در سایت و یا با شماره های تماس ما می باشد که شما سفارش می دهید.

رفوگری

رفوگری

ثبت سفارش رفوگری

برای سفارش خدمات رفوگری شما می توانید در قسمت تماس باما با همکاران ما تماس بگیرید و یا به قسمت سفارش آنلاین رفته و سفارش خود را ثبت کنید و تخفیف بگیرید.

رفوگری: قالیشویی شربت اوغلی با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری در زمینه ی خدمات شستشو، ترمیم و خشکشویی در سراسر تهران به نامی آشنا و قابل اطمینان تبدیل شده است.  که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این افتخار را در بین قالیشوییان تهران دارد که شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.

و در این بین به مشتری این حق را می دهد که حق اعتراض برای شستشو داشته باشد و به همین دلیل ضمانت شستشو را همراه شستشو های خود قرار داده تا مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.  برای مشاهده از نحوه شستشوی فرش خود شما می توانید همه روزه در ساعات اداری به شرکت شربت اوغلی به آدرس: انتهای بزرگراه نواب، خیابان زمزم، کوچه باغ مراجعه کنید و نحوه شستشوی فرش خود را از نزدیک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *