رفع پوسیدگی
رفع پوسیدگی
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
رنگبرداری
رنگبرداری
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶

رفع سوختگی

رفع سوختگی

رفع سوختگی فرش – خدمات ترمیم و باز سازی فرش شربت اوغلی. انجام کلیه خدمات ترمیم انواع فرش از جمله رفع سوختگی فرشهای ماشینی و دستبافت. اگر فرش شما دچار سوختگی جزئی و یا شدید در قسمت هایی از آن شده است شما می توانید با شرکت قالیشویی شربت اوغلی تماس بگیرید و پس از نوبت گیری سرویس کاران ما اقدام به جمع آوری فرش آسیب دیده شما می کنند.

فرش آسیب دیده شما توسط متخصصان ترمیم و باز سازی مورد بررسی قرار میگرد و توضیحاتی در مورد فرش شما، هزینه و ترمیم کامل آن با شما در میان گذاشته می شود. پس از جلب رضایت شما مشتری عزیز فرش طی یک پروسه ای مورد ترمیم قرار میگیرد. قسمتهای آسیب دیده فرش شکافته شده و طبق نقشه ای اصلی فرش شروع به بافت قسمت آسیب دیده می شود. به خاطر داشته باشید. فرش هایی که دچار سوختگی شده اند زمان بیشتر نسبت به سایر فرش ها برای ترمیم کامل نیاز دارند و متخصصان قبل از شروع ترمیم زمان تقریبی را با شما در میان میگذازند.

رفع سوختگی

رفع سوختگی

نحوه ترمیم قسمتهای سوخته فرش چگونه می باشد؟

فرشها به دلیل داشتن متراژ های بالا از یک نقشه تشکیل می شوند که حد اکثر چهار بار در ساختار کلی فرش تکرار می شود. به همین دلیل برای ترمیم قسمتهای آسیب دیده از تقارن نقشه در قسمتها سالم فرش استفاده شده و طبق نقشه ای که در قسمتهای سالم فرش وجود دارد ترمیم انجام می شود.

فرش آسیب دیده (دارای لکه سوختگی) را چگونه برای ترمیم سفارش بدهم؟

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، و خدمات ترمیم شما می توانید با شماره های شرکت قالیشویی شربت اوغلی تماس بگیرید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و تخفیف نیز بگیرید. برای تماس و یا ثبت سفارش آنلاین می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.

در فرم سفارش آنلاین، آنلاین سفارش دهید و ۱۰% تخفیف خدمات شربت اوغلی را دریافت کنید.

برای تماس با شربت اوغلی کلیک کنید

برای سفارش خدمات شستشو، ترمیم و خشکشویی شما میتوانید با شماره های ما در صفحه تماس باما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *