شستشو موکت و خشکشویی موکت

خشکشویی و شستشوی موکت

شستشو موکت و خشکشویی انواع موکت تایلی از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می باشد. این روزها شاهد انواع موکت ها در اماکن عمومی،رستوران ها، سالن های سینما و آمفی تئاترها،مساجد و حسینیه ها و .. هستیم که شستشو و نظافت به موقع آنها در حفظ و نگداری شان تاثیر بسزایی دارد.
قالیشوی شربت اوغلی با توجه به قدمت دیرینه (نیم قرن تجربه) در ارائه خدمات قالیشویی و شستشوی انواع فرش های نفیس بر این آمده است تا با استفاده از جدیدترین دستگاه ها در زمینه غبارگیری، جهت شستشو موکت و خشکشویی موکت بدون نیاز به جدا کردن چسب و جابجایی، عمق ممکن را پاکسازی و با استفاده از بهترین شوینده های مورد تایید، کار شستشو و خشکشویی موکت ها را در محل شما انجام دهد.
قالیشویی شربت اوغلی ضمن در نظر داشتن متریال های جدید در زمینه موکت و بروز شدن این امکانات از قبیل موکت های تایلی، موکت های کبریتی، موزاییکی و دیگر آیتم ها و موارد مورد استفاده در مساجد و حسینیه هاجهت رفاه حال عزیزانی که در این عرصه فعالیت دارند و همچنین اهمیت پاکیزگی در این مکان های مقدسبرآن بوده و هستیم تا با استفاده از بهترین سرویس دهی با نازلترین قیمت جهت ارتقاء کیفی سطح خدمات به این مکانها بروز و کوشا باشیم.

رزرو آنلاین شستشو موکت و خشکشویی موکت در محل با 20% تخفیف

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر شستشو موکت و خشکشویی موکت ها در محل را رزرو نمایید

و به‌این‌ترتیب از تخفیف اینترنتی ما نیز بهره‌مند شوید.

خدمات شستشو موکت و خشکشویی موکت در محل

خدمات خشکشویی و شستشوی موکت در محل را می توانید از ما در قالیشویی شربت اوغلی به راحتی تنها با یک تماس و ارسال سفارش دریافت نمایید. از خدمات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود؛
*خشکشویی و شستشوی موکت ادارات ، شرکت ها و سازمان ها
*شستشوی انواع موکت تایلی، کبریتی، طرح دار، موزاییکی ، پرزبلند و ....
*خشکشویی موکت های مساجد، حسینیه ها و مصلی ها
*شستشوی موکت های سالنهای آمفی تئاتر،سینما، سالن های کنفرانس، مدارس و .....

دیدگاه ها بسته شده است