شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش دستبافت
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
خشکشویی مبلمان
خشکشویی مبلمان
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶

خشکشویی موکت

خشکشویی موکت ، موکت ها به دلیل جنس آنها که بیشترشان از مواد صنعتی و پلاستیکی می باشد. گرد و خاک کمتری را جذب خود می کنند و از همه مهمتر کمتر از فرشها کثیف می شوند. بهترین راه برای پاکیزه کردن موکتها خشکشویی آنها درمنزل است. اگر سفارش خشکشویی موکت دارید شما می توانید با ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید. همکاران ما اعلام میکنند که قبل از حضور آنها در محل موکتها را به صورت کامل با جارو برقی تمیز کنید. و پس از حضور همکاران با استفاده از مواد درجه یک شروع به خشکشویی و یا بخار شویی موکت شما می کنند. قالیشویی شربت اوغلی انواع موکتهای برجستهف پالاز و معمولی را با کیفیت بالا خشکشویی میکند.

موکتهای چسبیده نیز نیاز به تمیز شدن دارند. موکتهای چسبیده را بیشتر با خشکشویی و مواد درجه یک تمیز می شوند. به دلیل اینکه بخار شورر باعث  نفوذ بخار آب به چسب های زیر موکت به زمین چسبیده می شود و باعث می شود که این موکتها به مرور زمان از زمین بلد شده و چسبندگی خود را از دست دهند.

خشکشویی موکت

خشکشویی موکت

ثبت سفارش خشکشویی مبلمان

برای سفارش خدمات خشکشویی شما می توانید با در قسمت تماس باما با همکاران ما تماس بگیرید و یا به قسمت سفارش آنلاین رفته و سفارش خود را ثبت کنید و تخفیف بگیرید.

خشکشویی موکت: قالیشویی شربت اوغلی با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری در زمینه ی خدمات شستشو، ترمیم و خشکشویی در سراسر تهران به نامی آشنا و قابل اطمینان تبدیل شده است.  که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این افتخار را در بین قالیشوییان تهران دارد که شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.

 و در این بین به مشتری این حق را می دهد که حق اعتراض برای شستشو داشته باشد و به همین دلیل ضمانت شستشو را همراه شستشو های خود قرار داده تا مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.  برای مشاهده از نحوه شستشوی فرش خود شما می توانید همه روزه در ساعات اداری به شرکت شربت اوغلی به آدرس: انتهای بزرگراه نواب، خیابان زمزم، کوچه باغ مراجعه کنید و نحوه شستشوی فرش خود را از نزدیک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *