خشکشویی مبلمان
خشکشویی مبلمان
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
درباره شربت اوغلی
قالیشویی در شمال تهران
بهمن ۲, ۱۳۹۶
خشکشویی فرش در محل

خشکشویی فرش در محل

خشکشویی فرش در محل

خشکشویی فرش در محل، خدمات در محل شربت اوغلی. برخی از مشتریان به دلایل شخصی حاضر به ارسال و شستشوی فرش در کارخانه را ندارند و شرکت قالیشویی شربت اوغلی پیشنهاد خشکشویی فرش در منزل را به آنها پیشنهاد می دهد! خشکشویی فرش در محل با استفاده از شامپور مخصوص انجام می شود. شاپوی مخصوص را روی فرش ریخته و با استفاده از فرچه مخصوص شروع به خشکش شویی فرش شما می کنیم و فرش در مدت زمان یک الی دو ساعت کاملاً خشک می شود.

خشکشویی فرش لایه رویی فرش شمارا می شورد. برای افزایش عمر فرش خاطراتان باشد که حتما فرش را جمع کنید و زیر آن را کاملا تمیز کنید و خاک زیر آن را بگیرید. هنگام جارو برقی کشیدن از حداکثر توان جارو برقی استفاده کنید تا گرو و خاک را از عمض فرش جذب کند. گرد و خاک باعث از بین رفتن بافت فرش شما می شود.

خشکشویی فرش در محل

خشکشویی فرش در محل

ثبت سفارش خشکشویی فرش

برای سفارش خدمات خشکشویی شما می توانید با در قسمت تماس باما با همکاران ما تماس بگیرید و یا به قسمت سفارش آنلاین رفته و سفارش خود را ثبت کنید و تخفیف بگیرید.

خشکشویی فرش در محل : قالیشویی شربت اوغلی با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری در زمینه ی خدمات شستشو، ترمیم و خشکشویی در سراسر تهران به نامی آشنا و قابل اطمینان تبدیل شده است.  که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این افتخار را در بین قالیشوییان تهران دارد که شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.

 و در این بین به مشتری این حق را می دهد که حق اعتراض برای شستشو داشته باشد و به همین دلیل ضمانت شستشو را همراه شستشو های خود قرار داده تا مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.  برای مشاهده از نحوه شستشوی فرش خود شما می توانید همه روزه در ساعات اداری به شرکت شربت اوغلی به آدرس: انتهای بزرگراه نواب، خیابان زمزم، کوچه باغ مراجعه کنید و نحوه شستشوی فرش خود را از نزدیک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *