رفوگری
رفوگری
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
شستشوی تابلوفرش
شستشوی تابلوفرش
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب ، خدمات در محل شربت اوغلی. به این صورت می باشد که شما پس از تماس و اعلام محدوده، منطقه و مشخصات محل خود و اطلاع از قیمت سفارش خود را ثبت میکنید. متخصصان خشکشویی در محل شربت اوغلی به محل شما اعزام شده و خوشخواب شما را در محل با استفاده از شامپوی تگزا و ماشین مخصوص، شروع به خشکشویی میکند.

خشکشویی بدون استفاده از آب می باشد و به هیچ عنوان آب ریزی در محل صورت نخواهد گرفت. ماشین مخصوص ما دارای چند نوع فرچه نرم می باشد که تمام زوایای خوشخواب شما در به راحتی تمیز کرده و عطر خوشی به آن میدهد.

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

ثبت سفارش خشکشویی خوشخواب

برای سفارش خدمات خکشویی شما می توانید با در قسمت تماس باما با همکاران ما تماس بگیرید و یا به قسمت سفارش آنلاین رفته و سفارش خود را ثبت کنید و تخفیف بگیرید.

خشکشویی خواشخواب: قالیشویی شربت اوغلی با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری در زمینه ی خدمات شستشو، ترمیم و خشکشویی در سراسر تهران به نامی آشنا و قابل اطمینان تبدیل شده است.  که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این افتخار را در بین قالیشوییان تهران دارد که شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.

 و در این بین به مشتری این حق را می دهد که حق اعتراض برای شستشو داشته باشد و به همین دلیل ضمانت شستشو را همراه شستشو های خود قرار داده تا مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.  برای مشاهده از نحوه شستشوی فرش خود شما می توانید همه روزه در ساعات اداری به شرکت شربت اوغلی به آدرس: انتهای بزرگراه نواب، خیابان زمزم، کوچه باغ مراجعه کنید و نحوه شستشوی فرش خود را از نزدیک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *